Obchodní podmínky

1407859245-1816.png

Prodejce zboží

Prodejcem a výrobcem zboží je firma ATAS-Jana Šperková, Nákladní 400/16, 746 01 Opava, IČ: 47635142

Objednávání zboží

Zboží si můžete objednat poštou, telefonicky nebo přes internet prostřednictvím www.atas-sport.com. Každá takto odeslaná objednávka se považuje za závaznou.

Při písemném objednání vypište čitelně hůlkovým písmem název výrobku, objednací číslo, velikost a počet kusů. 

Věnujte prosím pozornost velikostním tabulkám k příslušným výrobkům. Ušetříte si tak práci s výměnou za odpovídající velikost. 

Nezapomeňte na úplnou adres se jménem, Vaše telefonní číslo a případně i e-mailovou adresu. Neúplné a nečitelné objednávky nemohou být zpracovány. Ceny jsou uváděny včetně DPH.
Dodací lhůta

Objednávky vyřizujeme ihned, nejdéle do 14-ti dnů pokud výrobek nebo materiál není skladem. 

Pokud nebude možné vyřídit zásilku do jednoho měsíce z důvodu zpoždění dodávky materiálu od výrobce, budeme Vás o tom informovat a po dohodě s Vámi objednávku vyřídíme částečně a zbývající zboží zašleme bez účtování expedičního poplatku. Zboží, které Vám nemůžeme pro jeho objemnost zaslat v jednom balíku, rozdělíme do více zásilek, ale expediční poplatek budeme účtovat jen jednou.

Poštovné

Ke každé zásilce účtujeme expediční poplatek za odeslání prostřednictvím České pošty s platbou předem 100,- Kč a na dobírku 150,- Kč.

Pokud hodnota Vámi objednaného zboží překročí 3000,- Kč, expediční poplatek neúčtujeme.

Možnoti platby

Dobírkou 

Zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží nebo na poště.

Platbou předem 

Jakmile budeme mít pro Vás zboží z objednávky připravené na skladě, zašleme Vám e-mail s instrukcemi pro převod dané částky na náš účet. Jakmile budeme mít peníze na účtu, zboží ihned odešleme.

Výměna zboží a reklamace

Na veškeré zboží je poskytnuta záruka 24 měsíců vztahující se na výrobní vady (§ 620 a násl. Sb. Občanského zákoníku).

Zboží, které Vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje můžete do 14-ti dnů nepoužité vrátit zpět.

Pokud nebude poškozené, rádi Vám je vyměníme bez dalšího účtování expedičního poplatku nebo vrátíme peníze. Zboží zpět nezasílejte na dobírku, takovou zásilku nepřebíráme, ale vracíme ji jako nevyžádanou.

Při vrácení nebo výměně nezapomeňte vložit do zásilky zprávu o tom, jak s balíčkem naložit, zda žádáte výměnu nebo vrácení peněz, dále pak kopii prodejky nebo čitelně jméno a adresu, na kterou byla původní objednávky zaslána.

Na vyžízení reklamací si vyhrazujeme dobu 30-ti dnů (§ 19 Sb. Zákon o ochraně spotřebitele). Peníze je možné vrátit pouze na jméno, na které byla vystavena prodejka.

Pokud reklamujete nebo vracíte výrobek, na který je vázán DÁREK, zašlete jej prosím včetně tohoto dárku.

Pokud si u výrobku zvolíte délku "na míru", takový výrobek není možné vrátit nebo vyměnit (§ 53, odst. 8c Sb. Občaského zákoníku).